Każda zmiana, wymaga kilku etapów, aby można było ją wdrożyć na dobre:) Tak, więc aby i u Ciebie to się sprawdziło, przeprowadzamy tą rewolucję kilku etapowo: szybko, bezboleśnie, z humorem i dużą dawką pozytywnej energii! 🙂 Przewidywany czas spotkania u Ciebie w domu to około 2 godzin. Więc zabieramy się do dzieła:

Etap 1: Przegląd szafy

Na czym to polega? Umawiamy się u Ciebie w domu i dosłownie przewracamy szafę do góry nogami! Odkładamy, rzeczy, które do Ciebie (i siebie) nie pasują, przygotowuję gotowe zestawy na różne okazje. Na tym etapie uświadamiasz sobie, co i dlaczego nigdy nie powinno trafić do Twojej szafy, a co było trafem idealnym – również dowiesz się dlaczego 🙂 Tutaj też planujemy zakupy (oczywiście zapraszam na wspólne:)) i spisujemy na jakie okazje mamy odzież, na których normalnie bywasz, czyli rzeczy casual, na co dzień, do pracy itd.).

Analiza kolorystyczna

Mam przy sobie zestaw niezbędnych materiałów, które pozwolą zidentyfikować przypisane Tobie barwy 🙂

Analiza sylwetki

Po analizie co jest super i co pokazujemy a co i jak zamaskować, będziesz wiedzieć, że są łatwe triki na coś, co spędza ci sen z powiek, a co niestety nadal często się pojawia: kompleksy. Wystarczy kilka porad: co, z której strony, jaki fason dobrać i okazuje się, że to nie Ty, a właśnie zły (lub dobry) dobór garderoby, będzie o tym decydował:) Więc aerobik: dla dobrego samopoczucia i zdrowia, a szata niech spełnia swoją rolę i zdobi 🙂

Idziemy na zakupy ze stylistką

Czyli resztę dnia mamy zaplanowaną na szaleństwo zakupów i obiad (oczywiście z przerwą na kawę:)) Wybieramy się do najlepiej zaopatrzonej galerii handlowej, gdzie znajdziemy wszystko z naszej listy: idzie nam to szybko, bo wiemy, jakich kolorów szukamy oraz jakich styli, pozostaje mierzenie i wybieranie, trzymamy się też ustalonego budżetu na zakupy

Każdy z tych etapów, możemy wykonać niezależnie,w ramach celowego spotkania, np. na samą analizę kolorystyczną, ale stara zasada mówiąca, że najmniej bolą szybkie cięcia, tutaj też się to sprawdzi, bo co bardziej kochają kobiety niż wspólnie spędzony dzień z rozmową o ciuchach i wspólnie buszujących po sklepach?:) Tak czy owak, wybór jest jak najbardziej Twój, a jak zaciekawiło Cię, jak bardzo spodobasz się sobie po takiej akcji, to zapraszam do kontaktu, pisz, dzwoń, umówimy się na spotkanie:)

I oczywiście, jeśli ciekawi Cię ile to kosztuje, to odsyłam tutaj 🙂